‪‬‏רכב תפעולי חשמלי - יו די אס אינטרנשיונל
 
 
 
 
 

רכב תפעולי חשמלי משולב

יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ מייבאת ומשווקת מגוון דגמים של רכב תפעולי, לטובת אנשי תפעול במוסדות שונים, לטובת האוכלוסייה המבוגרת ולטובת כל מי שמחפש דרך לנוע ממקום למקום ביתר קלות וביתר נוחות.

מהו רכב תפעולי חשמלי משולב?

רכב חשמלי המופעל באמצעות סוללה שנטענת באמצעות חיבור לשקע חשמלי. הרכב מתאים לאנשי
רכב תפעולי חשמלי
תפעול הצריכים לבצע מגוון רחב של פעולות במקומות העבודה שלהם, ביניהם אנשי תחזוקה בבתי מלון, במועדוני כושר ובריאות, בקיבוצים ובמושבים ועוד. בנוסף, רכבים אלה מתאימים מאוד לאנשים מבוגרים אשר הניידות הרגלית כבר קשה עבורם, אבל אינם רוצים לוותר על העצמאות הבסיסית שלהם. באמצעות רכב תפעולי איכותי הם יכולים לצאת לטייל, לעשות את הסידורים האישיים שלהם, לבקר אצל הרופא ולבקר את הנכדים.

הרכבים התפעוליים-חשמליים של יו.די. אס
אנחנו ביו.די.אס משווקים מבחר דגמים של רכב תפעולי חשמלי מתוצרת החברות המובילות בעולם, אותן אנו מייצגים בישראל. כל הרכבים שברשותנו עברו את כל בדיקות התקינות הנדרשות, ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות.
למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום הופכים את יו.די.אס לאחת החברות המובילות בענף בישראל, והיא משרתת קשת רחבה של לקוחות תעשייתיים, מוסדיים ופרטיים.


אם אתם רוצים להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים וליהנות מרכב תפעולי חשמלי איכותי באמת – צרו עמנו קשר עוד היום בטל' 5599811 - 03 או דרך האתר ונשמח לסייע לכם בבחירת הרכב המתאים ביותר לצורכיכם.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ, שינוע מלגזוח חשמליות  ואחסון, האורגים 36 (פינת המנור 2). תעשייה חולון 5885966| טל': 5599811 - 03 | פקס: 5584086 - 03 | דוא"ל: udsltd@netvision.net.il
 
 
פייסבוק