‪‬‏רכב שטח חשמלי - יו.די.אס אינטרנשיונל
 
 
 
 
 

רכב שטח חשמלי 4X4

 
יו די אס אינטרנשיונל בע"מ משווקת מגוון דגמים של רכב שטח חשמלי, המיועדים לנסיעה גם בדרכים משובשות. רכבים אלה מתאימים במיוחד לאנשים המתגוררים בקיבוץ ומתקשים בניידות בשבילי העפר או הכורכר, לאנשי תפעול העובדים בקיבוצים, במושבים ובמועדוני קאנטרי המשתרעים על פני שטחים נרחבים. רכב חשמלי יעודי מאפשר ניידות גם בדרכים שכוסו בשלג, דרכים בוציות ועוד. ניידותם של הרכבים מתאפשרת בזכות מרווח הגחון הגבוה שלהם, מערכת המתלים המוגבהת והצמיגים הגדולים והרחבים.

הרכבים בעלי הנעה 4X4 . ניתן לבחור באמצעות בורר בין הנעה 4X2 ל- 4X4 . הרכב מונע על ידי שני מנועים חשמל נפרדים, המורכבים על כל אחד מהסרנים. הרכב מנועים זה, יחד עם בסיס גלגלים קצר ומרווח גחון של 40 ס”מ, מקנה לרכב עוצמה אדירה ויכולת מעבר כמעט בכל מכשול, עם כושר טיפוס בשיפוע של 35% .

בטיחות מעל הכול

מכיוון שרכב שטח חשמלי מיועד בעיקר לנסיעה בדרכים משובשות, הוא מצויד בכל אמצעי הבטיחות
הנדרשים להבטחת בטיחותם של הנוסעים. בנוסף, ניתן לבחור בתצורות מרכב שונות – קצר או ארוך – על פי נוחות המשתמש, וכן לבחור אם בחלקו האחורי של הרכב יהיה מושב נוסף או ארגז משא – על פי הצרכים האישיים שלכם.

לשירותכם בכל שטח

הצוות המקצועי של יו.די אס עומד לשירותכם וישמח לסייע לכם בבחירת רכב שטח חשמלי שעונה באופן מדויק על הצרכים שלכם. הנכם מוזמנים להתרשם מהדגמים השונים כאן באתר, להגיע לאולם התצוגה שלנו ולקבל סיוע והדרכה מקצועיים מצוות המומחים.
.
לקבלת מידע נוסף אודות כל היתרונות של רכב שטח חשמלי ולביצוע הזמנות
חייגו עכשיו 5599811 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ, שינוע מלגזוח חשמליות  ואחסון, האורגים 36 (פינת המנור 2). תעשייה חולון 5885966| טל': 5599811 - 03 | פקס: 5584086 - 03 | דוא"ל: udsltd@netvision.net.il
 
 
פייסבוק