‪‬‏רכב גולף חשמל או דלק? יו די אס - יו.די.אס אינטרנשיונל
 
 
 
 
 

רכב גולף - על חשמל או על דלק?

 
 

רכבי גולף נועדו לחסוך זמן על מגרש הגולף , ועדיין לאפשר לשחקנים ליהנות. רכב גולף איכותי מאפשר לנכי ספורט לשחק, וכן מאפשר קצב למשחק בתקופות עונות הגולף העמוסות כל כך. בנוסף , אנשים רבים משתמשים ברכב גולף ככלי תחבורה וכרכב תפעולי מחוץ למגרש. בטרם בואכם לרכוש דגם מסויים של כלי הרכב, מומלץ שתכירו את הסוגים השונים של רכבי גולף. כך למשל ניתן למצוא היום בשוק רכבי גולף הפועלים על דלק וכן רכבי גולף חשמליים. חשוב להכיר את התכונות השונות ופונקציות הבטיחות עבור כל דגם של רכב גולף בו אתם מעוניינים.. קונים צריכים גם לדעת מה לחפש בעת רכישת רכב גולף חדש או משומש, לרבות כל החוקים המקומיים המסדירים את השימוש שלהם.

 
 
 
מה עדיף על חשמל או על דלק?
 
 
 
 

סקירת רכבי גולף

 

רכבי גולף נוצרו כדי להעביר שחקני גולף והמועדונים שלהם מחור לחור על המגרש . כיום, רוב רכבי הגולף עדיין משמשים למטרה זו , אך אנשים רבים משתמשים בהם לתחבורה בין מקומות קרובים, גינון , אבטחה, מקומות לאירועים, וחקלאות. כוחות המשטרה חלקם אפילו משתמשים ברכבי גולף לנסוע למרחקים קצרים. ישנם שני סוגים עיקריים של רכב גולף : חשמלי ומונעים על דלק . רכבי גולף חשמליים הם הפופולריים ביותר על מגרשי הגולף, אבל עדיין יש רכבי גולף המונעים על דלק  ומשמשים למגרשי הגולף. רכבי גולף מבוססי דלק, משמשים בעיקר לשימושים מחוץ למגרש הגולף, וכמו כל כלי רכב ניתן למצוא משומשים או חדשים. 

 

דלק לעומת חשמלי

 
רכב גולף חשמלי הוא פחות יקר מרכב גולף המונע על דלק, אחת ההחלטות המשמעותיות בעת בחירת הדגם, היא בין דלק לחשמלי. לשניהם יתרונות וחסרונות,עלויות התפעול של רכב חשמלי הן נמוכות יותר, כמו כן מחירו הסופי של רכב הגולף ישתנה בהתאם לסוג הדגם, המודל ותכונותיו. רכבי גולף המונעים על דלק עושים שימוש בדלק נטול עופרת, לרכב זה ישנו בממוצע עשרה עד שנים עשר כוחות סוס.  לעומת זאת רכבי גולף חשמליים מופעלים על סוללה נטענת, ואין צורך בדלק. רכב גולף חשמלי ממוצע הינו בעל 4:57 כוחות סוס. מודלים וסוללות שונים יכולים לספק ביצועים טובים יותר. רכבים חשמליים צריכים להיטען בכל כמה ימים, תלוי בתדירויות השימוש וגודל הסוללה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ, שינוע מלגזוח חשמליות  ואחסון, האורגים 36 (פינת המנור 2). תעשייה חולון 5885966| טל': 5599811 - 03 | פקס: 5584086 - 03 | דוא"ל: udsltd@netvision.net.il
 
 
פייסבוק